Przychodnia weterynaryjna Feniks

,

Pracujemy :-)

Zostaw swój komentarz

Szanowni Klienci,
Ze względu na obecną sytuację związaną z  Koronawirusem, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa,
jak i nasze, jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia nowych zasad związanych z przyjmowaniem pacjentów:

• na wizytę zapraszamy w pojedynkę, właściciel – zwierzak.
Prosimy o nie przychodzenie całymi rodzinami

• w poczekalni może znajdować się wyłącznie 1 osoba ze zwierzęciem;
pozostałe osoby prosimy o czekanie na zewnątrz, przy zachowaniu zasad
bezpiecznej odległości.

• wprowadzamy wzmożoną dezynfekcję – z tego względu prosimy o cierpliwe czekanie
na zaproszenie do gabinetu po poprzednim pacjencie

• osoby obserwujące u siebie objawy przeziębienia takie jak katar, kaszel, gorączka, osłabienie lub mające kontakt z osobami objętymi kwarantanną prosimy o pozostanie w domach!

Na dzień dzisiejszy, nie zmieniamy godzin otwarcia przychodni, tj. od poniedziałku do piątku godz. 8-21,
sobota godz. 9-16.

Nr telefonu: 223538628

Prosimy o przestrzeganie zasad higieny, dla wspólnego bezpieczeństw.
Z naszej strony gwarantujemy profesjonalne i adekwatne do sytuacji działania

Zostań Dawcą – Uratuj Życie

Zostaw swój komentarz

Szanowni Państwo,
Chcielibyśmy bardzo prosić Państwa o pomoc. Sprawa jest dla nas najwyższej wagi, chodzi o zdrowie i życie lekarza weterynarii, który kiedyś pracował w Feniksie.
Nasi stali klienci pewnie pamiętają jeszcze Radosława Błażejaka.
Dobry  człowiek, kocha zwierzęta, dobry lekarz, radosny, pogodny, zawsze dla każdego z uśmiechem i dobrym słowem. Prosto od nas powędrował do Łomianek, gdzie otworzył swoją przychodnie weterynaryjną w której możecie go Państwo spotkać, kiedy zdrowie mu na to pozwala.

Czytaj więcej »

Zamiast ostatniego pożegnania

Zostaw swój komentarz
Zamiast ostatniego pożegnania
Za oknami jesień, niby czas na chwilę zadumy, czy refleksji. Dla nas też dziś przyszedł taki moment. Przychodnia Feniks pracuje już 13 rok Przez ten czas, zagościło u nas wiele zwierząt, ale i wielu ludzi, Każdy ze swoją historią, czasem dobrą, a czasem złą, zawsze jednak niepowtarzalną, a są takie, co na trwałe zostawiły ślad w sercu.. .
To jest jedna z takich historii. Do tego stopnia mną wstrząsnęła, że chciałbym się z Państwem podzielić emocjami, które szarpią mną, aż do trzewi..
Od początku istnienia Feniksa, tak się stało, że ze strony naszych klientów spotykały nas różne sytuacje w których czynnie braliśmy udział. Były niejedne chrzciny, przetańczyliśmy niejedno wesele, a i żegnać nam przyszło czasem nie tylko zwierzęta, ale i ludzi..

Czytaj więcej »

Zuzia

Zostaw swój komentarz
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do przeczytania tej niecodziennej wiadomości.
 
Masaru Emoto jest Japońskim naukowcem, który zajmuje się badaniami struktury wody. Odkrył, że woda zmienia swój kształt, kolor i strukturę w zależności od czynników zewnętrznych, których działaniu jest poddana.
 
Woda łapie natychmiast wszystkie wibracje skierowane w jej stronę.
Za pomocą kryształów – jak lustro pokazuje jakiego rodzaju wibracja została do niej skierowana.
Łagodna muzyka, słowa pełne miłości, wdzięczność, modlitwa, dobre myśli,
serdeczne uczucia powodowały powstawanie najpiękniejszych kryształowych płatków. Woda poddana takim pozytywnym czynnikom staje się nośnikiem energii.
To dla nas bardzo ważne odkrycie, ponieważ zarówno człowiek jak i Ziemia
składają się w większej części z wody.

Czytaj więcej »

Smutny wtorek w Przychodni Feniks,

Zostaw swój komentarz

Smutny wtorek w Przychodni Feniks,
18.09.2018 w godzinach popołudniowych, trafił do nas pies tuż po wypadku. Dla właścicieli była to ogromna tragedia. Młody, zdrowy, energiczny trzy letni piesek wyszedł na smyczy na spacer i okazało się, że to był jego ostatni dzień w życiu. Przytoczona sytuacja miała miejsce obok kiosku przy ul Człuchowskiej. Tam też opisywany pies, spotkał innego psa na spacerze ze swoim opiekunem. Powstało zamieszanie, w którym psy splątały się smyczami szczekając i warcząc na siebie. Właściciel drugiego zwierzęcia, chcąc rozplątać smycze, odpiął nie swojego zwierzaka.

Czytaj więcej »

Runmageddon z Feniksem

Zostaw swój komentarz

23 września o godzinie 12.00 ekipa feniksowa bierze udział w  Runmageddonie     Jeżeli ktoś z Państwa chciałby do nas dołączyć, to zapraszamy. Wspólne pomaganie i wspólne pokonywanie przeszkód. A na koniec wspólna radość ze zwycięstwa   Rozbieżności wiekowe w grupie są spore, nie ma więc czego się wstydzić. Zapraszamy chętnych do wspólnej z nami zabawy  :-)

Czytaj więcej »

Ostoja 4

Zostaw swój komentarz

Do Ostoi trafia wiele gatunków zwierząt w różnej kondycji zdrowotnej. Są takie, które zamieszkują ośrodek na krótki okres czasu, tylko do nabrania siły i wracają na wolność.

Czytaj więcej »

Ostoja 3

Zostaw swój komentarz

Odyn to kruk zamieszkujący już na stałe ośrodek Ostoja. Temu chłopakowi trzeba poświęcić osobny rozdział naszych niezwykłych odwiedzin. Nie można Odyna wrzucić do ogólnych opowieści, a to dlatego, że on sam jest jednostką wybitną i magiczną. Zakochaliśmy się w nim od pierwszego zobaczenia. Kiedy poznaje się Odyna można zrozumieć opowieści o czarownicach, które przemierzały świat w towarzystwie przyjaciela kruka.

Czytaj więcej »

Ostoja 2

Zostaw swój komentarz

W ośrodku Ostoja znajduje się bardzo dużo mewich dzieci. Czuć rybami wszędzie. Rybacy czuwają nad tymi dziwakami i plociuchami, żeby miały świeże rybki codziennie na śniadanie. Wyglądają bardzo dobrze, bieda im nie grozi.

Czytaj więcej »

Powrót do góry