Przychodnia weterynaryjna Feniks

Bemowski piknik rodzinny pod hasłem „Pies na medal”

Nasza Przychodnia miała przyjemność brać udział w Bemowskim pikniku rodzinnym pod hasłem „Pies na medal”.
f22

f19
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo okazało się, że Pan Burmistrz Bemowa jest pro-zwierzęcy. Miłośnicy zwierząt mogą być spokojni – Pan Burmistrz troszczy się o losy zwierząt.
Piknik był bardzo miłym wydarzeniem. Pogoda dopisała. Nasi przychodniowi pacjenci również brali udział w pikniku, a przy okazji z rodziną oraz swoimi pupilami odwiedzali nas na stoisku. Dziękujemy za liczne przybycie :-) Zawsze można na Państwa liczyć :-) Mamy najlepszych na świecie sympatyków Przychodni :-)

f1 (2)festyn
Dzieci przychodziły do naszego stoiska oglądać koszatniczki. Wspaniała to była przygoda. Dziecko cieszy się całym sobą, jest spontaniczne, piszczy, skacze, śmieje się i nas też dzieciaki zarażały swoim entuzjazmem, a przychodziło ich bardzo dużo. Szkoda, że nie zapisałyśmy sobie różnych okrzyków dziecięcej radości, bo były świetne. Jedna z odwiedzających nas dziewczynek zobaczyła koszatniczki i krzyknęła do swojej mamy – mamo, mamo to jest dla ludzi ? Nadmienić trzeba, że skakała przy tym jak piłeczka pingpongowa, a ręce i nogi mało jej nie odleciały od ciałka, rzec można sprężynka.

f17

Reakcje dzieci na koszatniczki były świetne. Niektóre wielokrotnie do nas wracały ze swoimi rodzicami nie mogąc oderwać oczu od bawiących się koszatek. Natomiast koszatniczki w roli celebrytów odnalazły się doskonale. Im więcej patrzyło na nie oczu, tym bardziej się popisywały. Kiedy zrobiła się przerwa w odwiedzających znudzone poszły spać, żeby za chwilę ruszyć pełną parą do zabawy, kiedy zjawiły się dzieci.

Niestety chomisie nie chciały pokazać się dzieciom i przespały smacznie cały piknik.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy organizatorom i gościom za wspaniałą przygodę.

f9
Niektórzy uczestnicy pikniku jak zahipnotyzowani wpatrywali się w nasze koszatniczki zupełnie nie reagując na otoczenie.

f21
Pan Karol – jeden z organizatorów pikniku bardzo zadbał o każdy drobiazg i wszystkim uczestnikom pomagał, żeby piknik wyszedł jak najlepiej :-)

f10 f13
f15
Wielokrotnie pytacie państwo jak wygląda w środku samochód Eko Patrolu. Zrobiłyśmy zdjęcia, na których widać jest różnego rodzaju chwytaki, podbieraki, klateczki, kontenerki i inny sprzęt pomagający w bezpiecznym odłowieniu zwierząt.

Zdjęcia i tekst stanowią własność Przychodni Feniks. Prosimy nie kopiować.

Powrót do góry