Przychodnia weterynaryjna Feniks

Kochający opiekunowie potrzebni od zaraz :-)

W naszej Przychodni przebywa na leczeniu dziewięć ślicznych koszatniczek, dwa dorosłe królisie, dwadzieścia chomisiów i myszoskoczki.
Kiedy zaprasza się do swojego domu takie małe stworzonko, można odpoczywać przy nim oglądając jego sposób życia i funkcjonowania. Polecamy podpatrywanie ich zamiast wiadomości tv, które przynoszą coraz straszniejsze informacje. Przebywanie natomiast w towarzystwie zwierząt powoduje uśmiech na ustach i relaks psychiczny. W dzisiejszych czasach pośpiechu i nieustannego braku czasu można usiąść z herbatką i zrelaksować się obserwując życia małego przyjaciela.

Myszoskoczki, to spece od gryzienia wszystkiego i budowania w klateczce korytarzy. Do szczęścia wystarczy im wsadzenie nowego pudełeczka, czy roleczki do gryzienia. Przezabawne maleństwa na które patrzeć, to sama przyjemność. Można również brać je w dłonie nie gryzą, ale również nie przepadają za tym, bo przecież mają o wiele ważniejsze sprawy na głowie, a raczej w zębach :-) Chcielibyśmy oddać razem trzy dziewczynki, bo to rodzeństwo są ze sobą zżyte.

– Króliki są oswojone i bardzo przyjazne i jak wiadomo powszechnie, to troszkę mniejszy i z dłuższymi uszkami „piesek”, bardzo związany ze swoim opiekunem.
Królisiowa dziewczynka, biała w czarne łatki jest jeszcze w trakcie leczenia, ale niebawem również można zabrać ją do domu. Jej wiek określamy na około pięć lat.
Druga królinka ma około trzech lat i można adoptować ją od zaraz.

– Koszatniczki, to ekipa bardzo wścibskich plociuchów. Ciekawe są wszystkiego, we wszystkim chcą uczestniczyć jest z nimi pełno śmiechu. Koszatniczki starają się przegonić czas ciągle i intensywnie pędząc gdzieś i za czymś, a tym samym nie pozostawiają swoim opiekunom miejsca na nudę.

– Chomisie nie są oswojone. Nie mniej jednak można stale przypatrywać się ich życiu. To niezwykli akrobaci, świetnie wygimnastykowani sportowcy z zamiłowaniem do wszelkich niecodziennych ewolucji klatkowo – powietrznych.

Marzylibyśmy o tym, żeby trafiły do kochających opiekunów.

Miłośników tych najmniejszych, puszystych domowników zapraszamy do nas po wyjątkowego przyjaciela.

c68 Chomisie i nie tylko (9)

 

Chomisie i nie tylko (13)    Chomisie i nie tylko (18) Chomisie i nie tylko (7)Chomisie i nie tylko (34)

ac69

Chomisie i nie tylko (30)Chomisie i nie tylko (31)

Chomisie i nie tylko (37)f

8Chomisie i nie tylko (12)

c

18 20

Powrót do góry