Przychodnia weterynaryjna Feniks

Koteczka Frania

Kicia Frania szuka troskliwych opiekunów (  Koteczka Frania ma już swoją troskliwą rodzinę )

Jakiś czas temu trafiła do naszej Przychodni chora i bezdomna Kicia Frania.Miała być kotem zdziczałym. Szybko okazało się, że daleko jej do bycia dzikim kotem którego miałyśmy wyleczyć, wysterylizować i wypuścić na miejsce z którego została do nas przyniesiona.

Frania (6)


Frania, to kotka która najbardziej na świecie lubi kocyki. Nie ważne jest dla niej jedzenie,czy picie, ale bez kocyka żyć się nie da.
Kicia natrętnie upominająca się o głaskanie i przytulanie bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Ona nie chce być bezdomna, to już wiemy z całą pewnością. Kot który chce być wolny, stara się wszelkimi sposobami zwyczajnie zwiać i to szybko.
Frania natomiast do drzwi na wszelki wypadek się nie zbliża, żeby nie wrócić znowu na ulicę. Unika również otwartych okien.

Frania (7)
Przypuszczenia są takie, że ktoś miał tę koteczkę w domu i zwyczajnie się jej pozbył. Nauczona jest czystości i nie sprawia żadnych kłopotów.
Czasem ma się wrażenie że Frania nie oddycha zbyt głośno, żeby nie przeszkadzać sobą i żeby nikt nie znalazł pretekstu pozbycia się jej. Smutne musiało być to jej kocie życia, że woli klatkę w szpitalu i spacerowanie po Przychodni niż wolność na ulicy.

Frania (5)
Nie wiemy jaki był jej los wcześniej. Natomiast wspólnie z Państwem możemy dać jej szanse na lepsze życie przy boku troskliwych opiekunów. Dobrze jest żeby zgłosił się po nią ktoś, kto ma dużo czasu na głaskanie, bo Frania w tej kwestii nie posiada wersji limitowanej.

A to już zdjęcia Frani w domowych pieleszach.

Frania (1)

Spełniło się nasze marzenie i Koteczka Frania ma swojego bardzo kochającego ją opiekuna.


Frania (2)Na początku i z tego powodu jest nam bardzo miło, troszkę za nami tęskniła. Tą odrobiną tęsknoty podziękowała nam za opiekę, bo przecież nie tęskni się za kimś, kogo nie darzy się uczuciem. Miłość i opieka opiekuna wzięły górę i szybko Frania się zaaklimatyzowała. Wspaniała koteczka, do życia potrzeba jej bliskości ludzi.

Frania (3)      Frania

Smutna historia kociej bezdomności zakończyła się bardzo pomyślnie.

Powodzenia Frania i czasem sobie o nas pomyśl :-)

Dostaliśmy nowe zdjęcie Frani wraz z kocimi pozdrowieniami :-)

Zdjęcia i tekst stanowią własność Przychodni Feniks. Prosimy nie kopiować.

Powrót do góry