Przychodnia weterynaryjna Feniks

, ,

Adopcja Królinki

Zostaw swój komentarz

A to nasza kolejna podopieczna Królinka. Została adoptowana w czerwcu 2017 r. przez Kamilkę, która chciała być u nas kiedyś wolontariuszką. Kiedy jako malutka dziewczynka przyszła pierwszy raz do Przychodni, to nie dosięgała główką do klamki. Dużo czasu spędziła z nami wykochując każde porzucone zwierzątko.A dziś ta piękna, młoda kobietka całe serce wkłada w swoje malutkim stado adoptowanych zwierzaków.

Króliczki szukają bardzo dobrych domów

Zostaw swój komentarz

W sobotę 1 października trafiły do naszej Przychodni dwa króliczki ważące 240 g obydwa z objawami neurologicznymi. Przyczyną objawów jest pierwotniak – Encephalitozoon cuniculi – Króliczki są w trakcie leczenia, kiedy wyzdrowieją chcielibyśmy, żeby trafiły do wspaniałych, troskliwych i dobrych opiekunów. Króliczki po pokonaniu choroby potrzebować będą bardzo dobrych warunków bytowych. Kto z Państwa jest gotowy otworzyć dla nich swoje serce ?
krolinki-12 krolinki-3

Czytaj więcej »

Chomisiowy sen…

Zostaw swój komentarz

Klatka jak na widać na zdjęciu jest duża. Domków jest cztery. Dziewczyn chomisiowych mieszka w niej razem 7 sztuk i nic sobie nie robią z luksusów i przestrzeni. Śpią stłoczone w dwóch domkach. Trzeba nogami się przytrzymywać żeby nie wylecieć na zewnątrz. Dwa domki zapchane na ful, a dwa stoją puste. W naszej Przychodni teoria chomika samotnika uległa degradacji :-) Dziewczyny świetnie się czują jak są razem. Można również już brać je na ręce, a nawet przytulać :-) Dużo kradną nam czasu wieczorami, bo niezwykle przyjemnie jest na patrzeć. Odniosłyśmy nielada sukces wychowawczy :-)

ch-23 ch-34

Czytaj więcej »

Nasze Panie Chomisiowe.

Zostaw swój komentarz

W dużej klatce pełnej atrakcji mieszkają w szóstkę Panie Chomisiowe. Nie gryzą się, nie kłócą, nie ma między nimi waśni, bo nie mają na to czasu. W klatce do dyspozycji chomisiowej zamontowane są półeczki, kołowrotek, rura do zjeżdżania, rulony. Nie nudzą się to jest pewne. Staramy się dużo z nimi przebywać. W momencie, gdy się u nas zjawiły nie pozwalały się głaskać i bardzo stroniły od pieszczot. Dużo pracy włożyłyśmy w to, żeby nasze chomisiowe stały się miłe. Opłacało się, bo efekt jest i można już brać je na ręce :-)
Zapraszamy do adopcji naszych tłuściutkich dziewczyn chomisiowych.

Czytaj więcej »

Kochający opiekunowie potrzebni od zaraz :-)

Zostaw swój komentarz

W naszej Przychodni przebywa na leczeniu dziewięć ślicznych koszatniczek, dwa dorosłe królisie, dwadzieścia chomisiów i myszoskoczki.
Kiedy zaprasza się do swojego domu takie małe stworzonko, można odpoczywać przy nim oglądając jego sposób życia i funkcjonowania. Polecamy podpatrywanie ich zamiast wiadomości tv, które przynoszą coraz straszniejsze informacje. Przebywanie natomiast w towarzystwie zwierząt powoduje uśmiech na ustach i relaks psychiczny. W dzisiejszych czasach pośpiechu i nieustannego braku czasu można usiąść z herbatką i zrelaksować się obserwując życia małego przyjaciela.

Czytaj więcej »

Bardzo pilne ogłoszenie

Zostaw swój komentarz

Historia naszej ślicznej psinki zakończyła się dobrze. Odnalazła ją Pani opiekunka.
Suczka ma na imię Perełka i już wróciła do swojej rodziny.
Bardzo pilne ogłoszenie

Dziś na przy ul: Lazurowej na Bemowie została znaleziona czarna z białą krawatką, śliczna, o niezwykłej łagodności mała suczka.
Czy ktoś z Państwa może ją poznaje ?
Lubi wszystkie zwierzęta. Nawet z naszą rudą kotką Kejsi bez problemów się dogadała.
Sunia czeka na swoich opiekunów w naszej Przychodni.
Prosimy o pilny kontakt, bo Majówka – tak chwilowo ma na imię – bardzo tęskni za swoją rodziną.
29.04.2016 (1) 29.04.2016 (23)

Czytaj więcej »

Powrót do góry